Garantijos

24 mėnesių kokybės garantija.

Visoms www. baldusostine.lt prekėms taikoma gamintojo garantija, jos terminus ir sąlygas rasite prie kiekvienos prekės esančiame aprašyme ir garantiniame talone. Nusipirkę prekes, jas atidžiai apžiūrėkite. Garantijos galiojimo sąlygos:

•    Būtina laikytis prie gaminio pridėtos surinkimo instrukcijos nurodymų.

•    Gaminys turi būti naudojamas pagal paskirtį, dirbant viena pamaina ir prižiūrimas vadovaujantis priežiūros taisyklėmis.

•    Garantija taikoma prekės kokybės trūkumams, kurie atsirado dėl gamintojo kaltės arba pardavėjo kaltės transportuojant prekę savo transportu.

Garantija negalioja šiais atvejais:

•    Jei pirkėjas nesilaikė baldų eksploatacijos ir priežiūros taisyklių.

•    Jei dėl prekių sugadinimo kaltas pirkėjas.

•    Gamintojo garantija netaikoma natūraliai susidėvinčioms prekės dalims ir audiniams.

•    Baldai nukentėjo dėl Force majeure (nenugalimos jėgos aplinkybių).

PREKIŲ PRISTATYMAS

Prekių pristatymo kaina – 15 eur. Prekes pristatome Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją - pagal atskirą susitarimą).

Prieš dieną ar dvi iki pristatymo informuojame telefonu. Prekių užnešimas į kainą neįskaičiuotas, esant pageidavimui, už papildomą mokestį galime suteikti šią paslaugą (Pirmas aukštas arba liftu: 10 eur, laiptais 5 eur / kiekvienas papildomas aukštas). Jei pageidaujate prekių užnešimo - parašykite užsakymo komentaruose.

Užklausimus dėl planuojamo prekių pristatymo termino priimame el. Paštu veroeva.baldai@gmail.com

Prekių aprašyme dažniausiai nurodomas preliminarus tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas arba avansas už prekes. Kartais prekės pristatymo laikas gali paiilgėti dėl gamintojo ar vežėjo kaltės (padidėjusi apkrova prieššventiniais laikotarpiais, nedarbo savaitės, šventinės dienos ir pan.) ar kitų techninių priežasčių.

Prekės pristatomos prieš tai informavus klientą apie preliminarų pristatymo laiką. Baldai pristatomi įmonės transportu arba per siuntų tarnybą. Prekės pristatomos iki tos vietos, iki kurios gali privažiuoti krovininis mikroautobusas. Prekių užnešimas į kainą neįskaičiuotas. Baldai pristatomi nesurinkti, gamyklinėse pakuotėse, skirti savarankiškam surinkimui, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra.

APMOKĖJIMAS UŽ PREKES

1. Grynaisiais pinigais pristatymo metu. Pasirinkus šį atsiskaitymo būdą imamas išankstinis 30% avansas nuo bendros užsakymo sumos. Avansą galite sumokėti paprastu banko pavedimu arba bet kuriuo kitu mokėjimo būdu (žr. "Mokėjimo būdai"). Jei užsakymą apmokėsite grynaisiais pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

2. Paprastu banko pavedimu. Pasirinkus šį atsiskaitymo būdą, galėsite sumokėti visą užsakymo sumą arba 30% avansą iš betkurio savo banko sąskaitos į mūsų sąskaitą Swedbank banke.

3. Elektroninė bankininkystė. Pasirinkus šį atsiskaitymo būdą, galėsite iškarto atsiskaityti elektronine bankininkyste (bank link) iš Lietuvoje veikiančių bankų ar kredito unijų sąskaitų, bet kuriuo iš žemiau pateiktų būdų.